VS DOMY – pasivní dům a montované dřevostavby

Nechte si postavit montovaný dům na klíč podle vašeho návrhu

Stavíme dřevostavby a montované domy na klíč přesně podle podkladů a požadavků klienta. Klademe důraz na špičkovou kvalitu a dlouhodobě ověřená řešení. Nestavíme domy jen pro Vás, ale i pro vaše děti a vnoučata. Naše garance na konstrukci domu patří k nejdelším na trhu.

tel:
+420 571 411 131
fax:
+420 571 424 181
e-mail:
obchod@vsdomy.com
web:
www.vsdomy.com
reference:
www.vsdomy.com/virtualni-prohlidka
  • Štěpánská 385
  • Vsetín
  • 755 01
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Montované domy na klíč

Poskytujeme komplexní a profesionální služby. Naší specializací jsou montované domy na klíč a pasivní domy. Zajišťujeme pro vás poradenství, projekční práce, stavební povolení i interiérový design. Pasivní dům postavíme i na pozemku dle vašeho výběru. Nabízíme individuální přístup a velkou variabilitu. Při realizaci je pro nás důležitý váš názor a podněty, společně s Vámi se stavby rozvíjí a realizují. Pro inspiraci si můžete prohlédnout referenční domy, hlavně kvůli představě o cenách a možnostech konstrukčních systémů dřevostaveb. Všechny stavební technologie jsou zárukou jednoduché údržby.

Již 25 let úspěšně působíme na domácím trhu i v zahraničí

Nabízíme dobře prověřenou technologii výstavby pro montované domy na klíč a nízkoenergetické stavby. Montované domy na klíč můžete mít postavené během 15 až 20 pracovních dnů od zahájení stavby. Stavíme na naší dlouholeté zkušenosti a tradici a také na individuálním přístupu ke každému klientovi - každý námi postavený dům je originál. O váš dům se postaráme od projektu a schvalování, přes precizní řemeslnou práci při výrobě a montáži, až po vnitřní vybavení interiéru. Vyřizujeme s tím spojenou organizaci celé dodávky.

Jsme držiteli prestižního německého certifikátu kvality RAL a evropského certifikátu ETA. Postavili jsme pro vás již více než 1000 objektů po celé Evropě.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.